فراخوان همکاری با بامداد قائم‌شهر

10

این صفحه، که به زودی تبدیل به سایت خواهد شد، در همراهی سایت بامداد ساری است و  در نظر دارد به مسائل تاریخی، هنری (موسیقی، طراحی، نگارگری، گرافیک، خطاطی، نمایش، سینما و دیگر شاخه‌های هنر)، فرهنگ مردمی (فلکلوریک)، ادبی، محیط‌ زیست، علمی – پژوهشی، شهرسازی، جغرافیا، زبان مازندرانی و گویش شهرستانی همراه با زبان‌شناسی تطبیقی، نهادهای مردمی NGO و ورزش و… بپردازد. بنابراین، از کلیه‌ی هنرمندان، دانشوران و روشنفکران دعوت به عمل می‌آید تا آثار خود را برای انتشار در این سایت، به آدرس asieh.shariati@gmail.com  ارسال دارند. ضمن آنکه پژوهش بوم‌شناسی بر اساس برنامه فوق و حتی وسیع‌تر، در حوزه‌ی کاسپین نیز مد نظر است.  

5 total comments on this post

نظر شما چیست؟
 1. اقای طیار یزدان پناه لموکی .
  با سلام .
  بدینوسیله سپاس و قدردانی خود را از زحمات بی دریغ جنابعالی در رابطه با معرفی تاریخ ، فرهنگ و ادبیات بومی شهر عشق(علی آباد، شاهی، قایم شهر) ابراز می دارم.امید وارم در پیگیری اهداف متعالی خود موفق باشید.دستان پر توانتان را می فشارم.

  کریم زاده

 2. باسلام:جناب طیاریزدان پناه
  ازفرهیخته ای چون شما انتظارچنین کارهایی راداریم.

 3. جناب طیّاز یزدن پناه لموکی از فرهیختگانی هستند که سالهاست با عشق و علاقۀ فراوان در معرّفی تاریخ و فرهنگ مازندران قلم می زنند و آثار ارزنده و ماتدگاری به یادگار گذاشته اند. امیدواریم در این قدمی که به همّت ایشان برای معرّفی شهر و دیار و تاریخ و فرهنگ قائم شهر برداشته شده، همشهریان به خصوص فرهیختگان و اهل قلم قائم شهری ایشان به ویژه عزیزانی که در آداب و رسوم و فرهنگ مازندرانی آگاهی و مطالعاتی دارند، این عزیز فرهیخته و دانشی را در این راه یاری نمایند. توفیق آقای یزدان پناه لموکی را در پیشبرد سایت بامداد قائم شهر آرزو می کنم.

 4. بادرودوسپاس ازشما این.اتفاق رابه شما وبهمشهریان تبریک میگویم ازطرف گروه کوهنوردی نوشا همکاریمان را بعنوان نهاد مردمی وغیرانتفاعی وزیست محیطی اعلام میداریم.

 5. پژوهشگر فرزانه، جناب آقای طیار یزدانپناه، درود بر شما !
  برای شماکه از دیرباز آشناسازی همدیاران با هویتِ تاریخی خود به جهتِ اعتلای فرهنگی شان از والاترین دغدغه های زندگی شریفتان بوده است، بهترین آرزوها را دارم.
  سپاس استاد!

یادداشت خود را بفرست

لطفن اسم خود را وارد کنید

ورود اسمتان ضروری است.

لطفن یک ایمیل واقعی وارد کنید

یک آدرس ایمیل ضروری است

پیام خود را وارد کنید

اگر اندازه‌ی نوشته‌ها برای شما کوچک می‌باشد، می‌توانید با فشردن هم‌زمان کلیدهای Ctrl و + اندازه‌ی نوشته را افزایش دهید.

بامداد ما © 2018 تمام حقوق محفوظ است.