معرفی کتاب

لمس بام دنیا

در ارتباط با‫:‬ , ,

 معرفی کتاب: واقعیت این است که کتاب را مترجم محترم از طریق پدر گرامی شان برای بامداد ساری فرستادند. به نظرم رسید به جای هر گونه حرف و حدیثی  مقدمه نویسنده برای فارسی زبانان و مقدمه مترجم را منعکس کنیم. دغدغه های مترجم برای برادرش مرا ترغیب کرد که از همین جا دریچه ای باز کنیم برای آن برادر و دیگر برادران و خواهرانی که با وجود مشکلات جسمی و… روسیاهی را برای زغال می گذارند.

اسماعیل شکری

برای دیدن تصاویر در اندازه بزرگتر، روی آنها کلیک کنید.

Eric1Eric2Eric3

Eric7Eric4Eric6

2 total comments on this post

نظر شما چیست؟
 1. فعلن این جامینویسم تا بخش فنی ترتیب جایش را بدهد: دوست نوجوانم محمد باقر. محمد باقر اذری. دوست نوجوانی دارم به اسم محمد باقر . دقیقا نمیدونم چند سالشه . اما ظاهرش نشون میده ده دوازده سالی داره. دوسه سالیه که باهم اشنا شدیم اوایل روابطمون در حد مشتری ومغازه داربود . بعدیواش یواش اشناتر. باوجود معلولیت نوجوانی است با روحیه وپر انرژی. با اعتماد به نفس کامل.اغلب شوخی میکنیم.میدونستم که شناگره اما نمیدونستم شنا را به عنوان یک ورزش حرفه ای دنبال میکنه .تا اینکه چند ماه پیش پدرش فیلم های مسابقه محمد باقر رو که تو موبایلش بود به من نشون داد.حالا دیگه ازش میخواستم منو باخودش ببره.بهانه میاورد لباس شنا نداری اماده نیستی فردا میام.وقتی یادداشت لمس بام دنیا رو مینوشتم از دلم گذشت ای دل غافل محمد باقر کنارته وتو دنبال چه میگردی. همونجایی که نوشتم “باشد دریجه ای بگشایم برای این برادر و دیکر برادران وخواهرانی…….” اشاره ام به محمد باقر بود. میدانستم برای مسابقت جهانی مصر انتخاب شده ولی نداشتن همراه دغدغه ی خانواده اش بود.حالا ساعت ۵ بعداز ظهر روز ۲۴اذر پدرش خبراورده که محمد باقر ما صاحب یک مدال طلا ویک مدال برنز جهانی شده . بغضی از شادی گلویم را پر کرد.امیدوارم همانطور که پدرش قول داده تا چند روز دیگر عکس وتفصیلات بیشتری از محمد باقر برایتان بیاورم.

  • جناب آقای شکری عزیز،

   بسیار سپاسگزارم از محبت و توجهی که نسبت به کتاب “لمس بام دنیا” داشتید. قدردانی می کنم و ممنونم از اینکه نفس می دهید مرا و همچون مرا…

   ارادتمند،
   بهروز خباز بهشتی

یادداشت خود را بفرست

لطفن اسم خود را وارد کنید

ورود اسمتان ضروری است.

لطفن یک ایمیل واقعی وارد کنید

یک آدرس ایمیل ضروری است

پیام خود را وارد کنید

اگر اندازه‌ی نوشته‌ها برای شما کوچک می‌باشد، می‌توانید با فشردن هم‌زمان کلیدهای Ctrl و + اندازه‌ی نوشته را افزایش دهید.

بامداد ما © 2018 تمام حقوق محفوظ است.