واو بوک، جایی که پیشکسوتان دوبله برای تولید کتاب صوتی کمپین تشکیل دادند

واو بستر مشارکتی تولید کتاب گویاست.
در واو ناشران کتاب، نویسندگان (مؤلفان و مترجمان)، گویندگان، استودیوهای صدابرداری و مدیران تولید با هم مرتبط می‌شوند تا با مشارکت هم کتاب‌های گویا تولید و منتشر شوند. در بستر واو هر یک از عوامل تولید از فروش محصول نهایی سهم خواهند داشت.

این کمپین که متمرکز بر تولید مشارکتی گویا به صورت استاندارد و انبوه است با حمایت پیشکسوتان دوبله نظیر خسروخسروشاهی، بهرام زند، ژرژپطروسی، ژیلا اشکان،  زهره شکوفنده و کسانی از  پیشکسوتان ادبیات و هنر نظیر ع. پاشایی، حافظ موسوی،  حبیب رضایی، مهتاب نصیرپور، محمد علی سجادی، مسعود رایگان و رویاتیموریان شروع به کار کرده است.

 این افراد در ویدیویی که از این کمپین در فضای مجازی منتشر شده است همه اهالی فرهنگ را به تولید کتاب صوتی در چرخه‌ی مشارکتی واو تشویق می‌کنند. این کمپین زیر نظر موسسه رهافیلم که سابقه‌ای طولانی را در امور مربوط به صدا و نشر چندرسانه ای داراست تشکیل شده و در نوع خود کمپینی بی سابقه در حوزه های مختلف فرهنگی ایران محسوب می شود. این کمپین از تمامی افرادیکه  به نوعی اهل کتاب محسوب می‌شوند دعوت می کند تا با عضویت در سایت    www.vavbook.com  به کمپین تولید کتاب های صوتی بپیوندند. گفتنی است ویدیوی این کمپین در سایت واو و در کانال تلگرام این کمپین به آدرس telegram.me/vavbook  قابل رویت و دسترسی است.

یک یادداشت در مورد این نوشته
نظر شما چیست؟
  1. سلام مطالعه زیاد می کنم و کتابهای اجتماعی زیاد میخونم کتاب غرب چگونه غرب شد رو صوتی کردم می تونم براتون بفرستم

یادداشت خود را بفرست

لطفن اسم خود را وارد کنید

ورود اسمتان ضروری است.

لطفن یک ایمیل واقعی وارد کنید

یک آدرس ایمیل ضروری است

پیام خود را وارد کنید

اگر اندازه‌ی نوشته‌ها برای شما کوچک می‌باشد، می‌توانید با فشردن هم‌زمان کلیدهای Ctrl و + اندازه‌ی نوشته را افزایش دهید.

بامداد ما © 2017 تمام حقوق محفوظ است.